Замовляйте послугу «Роутер» та отримайте знижку на абонплату

Wi-Fi роутер – позбудьтеся проводів у Вашому домі!

router-wifi-kyivstar

Роутер Wi-Fi

На сьогоднішній день практично у кожного в будинку є комп’ютер, телефон, ноутбук або планшет. У підлітків часто є смартфон або ігрова консоль. Кращим способом об’єднати всі пристрої і надати стабільний доступ в інтернет, забезпечивши високошвидкісну передачу даних – купити маршрутизатор.

Які переваги надає Wi-Fi-Router

Wi-Fi-Router – це пристрій, який підключається до мережі інтернет за допомогою кабелю і передає з’єднання за допомогою технології Wi-Fi з іншими пристроями, наприклад, ноутбука або смартфону (або по кабелю до стаціонарного ПК). Таким чином, ви можете користуватися інтернетом без дротів в будь-якій частині вашого будинку і навіть з кількох пристроїв одночасно. Ще маршрутизатор (router) спростить підключення до інтернет, так як для цього буде потрібно всього лише один кабель від провайдера і відповідно одна оплата за користування.

Фірмовий Wi-Fi-роутер Київстар доступний користувачам послуги «Домашній Інтернет» за умови підключення послуги «Роутер» за 300 грн. Ці кошти будуть повернуті на ваш рахунок протягом 15 місяців шляхом надання знижки на абонентську плату!

 

Умови надання послуги

Протягом 15 місяців після замовлення послуги «Роутер» ви будете отримувати знижку на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» на наступних умовах:

     
  • розмір щомісячної абонентної плати становить 20 грн або менше (з ПДВ) – абонентна плата не стягується;
  •  

  • розмір щомісячної абонентної плати становить більш ніж 20 грн (з ПДВ) – розмір знижки за умовами послуги становить 20 грн.

Вартість підключення послуги становить 300 грн (з ПДВ).

 

Як підключити послугу

Щоб замовити послугу, необхідно переконатися що на Вашу адресу є можливість підключення послуги інтернет. Для цього зверніться за телефонами у відділ продажів і уточніть адресу.

Окремо без інтернету маршрутизатор не надається.

 

Детальні умови надання послуги

Знижка на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» надається раз на місяць при проведенні щомісячних розрахунків за особовим рахунком абонента. Вперше знижка починає розраховуватися за наступний після підключення послуги календарний місяць, а надаватися починає через повний календарний місяць після підключення послуги.

Чи можу я підключити кілька маршрутизаторів на один рахунок?

На один особовий рахунок можна підключити послугу не більше одного разу. Можливість відключення послуги не надається.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...