Технологія підключення

Fiber To The Building (Технологія підключення)
Fiber To The Building

Технологія підключення – найважливіший фактор стабільного та якісного інтернету

Для підключення інтернет провайдерами використовуються різні технології. Ці технології відрізняються відповідно до своїх можливостей, якістю, ціною та впливають на швидкість доступу до Мережі. Професіонали Київстар вибирають кращу технологію для отримання найвищої якості. Нерідко для підключення інтернет використовуються кабельні та телефонні мережі, не призначені для надання послуг доступу в Інтернет, і це накладає обмеження на якість та швидкість. Мережа для надання послуги “ Домашній інтернет ” від Київстар будується за технологією під назвою “ Fiber To The Building ” (оптика до будинку або оптичне волокно до будівлі, встановлюється єдиний термінал, а від нього проводять кабель до квартири) – до дому прокладений оптоволоконний кабель, а в квартири вводиться кабель Ethernet. Таке будівництво мереж дозволяє забезпечити в кожній квартирі якісний доступ в Інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт/сек. Для збільшення якості і надійності побудови мережі обрана кільцева топологія, що в свою чергу дозволяє надавати саму стабільну подачу сигналу в квартири абонентам, без розривів в з’єднанні.

Компанія Київстар надає однакову швидкість доступу в інтернет при завантаженні і вивантаженні, і IP-адресу, одержувану динамічно. Технологія FTTB з колосальним потенціалом, що дозволяє швидко збільшувати ємність мережі в тих місцях, де це потрібно, щоб абоненти завжди отримували послугу інтернет найвищої якості. На сьогоднішній момент технологія FTTB найбільш прогресивна з існуючих і в стані обеспечітвати доступ до мережі Інтернет найвищої якості за доступними цінами. До того ж пропускної канал забезпечує для користувача заявлену швидкість інтернету.

Також не потрібно ніякого додаткового обладнання у вигляді модемів і т.п. Кабель підключається безпосередньо до комп’ютера або роутера користувача

IP-адреса надається динамічна, для фіксованої адреси необхідно замовити Статичний IP у розділі Послуги .

Інтернет Київстар 100 мбіт

Порівняння основних технологій підключення для доступу до мережі інтернет

Характеристики FTTB Телефонний кабель
(ADSL)
Телевізійний кабель
(DOCSIS Версії 1.x, 2)
Максимальна швидкість 100 Мбіт/сек
завантаження і передача
24 Мбіт/сек завантаження
1 Мбіт / сек передача
42 Мбіт/сек завантаження
27 Мбіт/сек передача
Потрібно модем або
додаткове обладнання?
Ні Так Так

У компанії Київстар є власна магістраль Москва-Франкфурт, що забезпечує стабільність мережі в незалежності від кількості абонентів і надавати заявлені швидкості, згідно тарифних планів .
Крім того, Домашній інтернет надає безлімітний доступ до мережі. Це означає що обсяг трафіку завантаженого за місяць не обмежений – в рамках стандартної абонентської плати можна користуватися інтернетом і завантажувати будь-які файли хоч тижні безперервно.

В результаті можна дійти висновку:

Основні переваги технології FTTB:
  • доступ до мережі зі швидкістю до 100 Мбіт/с;
  • не потрібне додаткове обладнання (модем);
  • високу якість передачі даних;
  • гарантована надійність мережі за рахунок застосування технології кільцевого резервування і використання магістральних ліній зв’язку в підземних комунікаціях;
  • широкі можливості для отримання нових послуг таких, як цифрове інтерактивне телебачення;
  • симетрична смуга пропускання (прийом і передача даних з однаковою швидкістю), що зручно при роботі з файлообмінними мережами;
  • термін експлуатації оптико-волоконного кабелю – не менше 25 років.

Все вместе Киевстар

Також у компанії Київстар є дуже вигідна програма: пакет Все разом, зменшуючий вартість у два рази. Детальніші у розділі Все разом.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...