Домашній інтернет Київстар Харків Підключити
Новинка
Все разом
Екстра
Мобільний Зв'язок
300хвилин
на інші мережі
Моб. Інтернет Безлім
Інтернет 100мбіт сек
Трафік
Ціна: 405 225гривень на місяцьдеталі
Новинка
Все разом
Смарт
Мобільний Зв'язок
150хвилин
на інші мережі
Моб. Інтернет 9000 Мб
Інтернет 100мбіт сек
Трафік
Ціна: 330 180гривень на місяцьдеталі

-50%

Безлім 100
Швидкість 100мбіт сек
Трафік
Цена: 180 90гривень на місяцьдеталі

Домашній інтернет Київстар у Харкові

Зараз для сучасної людини інтернет став неот'емленной частиною життя: ми спілкуємося, черпаємо інформацію з всесвітньої павутини, відпочиваємо, проводячи час в іграх, насолоджуючись фільмами і серіалами, а найголовніше багато вже заробляють перебуваючи онлайн. Ми намагаємося більш відповідально підходити до вибору провайдера, який задовольнить потреби в надійності, стабільності, якості і ціни на послугу інтернет. В цьому компанія Київстар реагує на запити користувачів, постійно покращуючи і розвиваючи мережу, впроваджуючи нові технології та обладнання, при цьому не підвищуючи вартість послуг.

Технологія підключення інтернету

Щоб підключити користувачів у Харкові використовується прогресивна технологія FTTB, для цього до кожного дому проводиться оптоволоконний кабель, що дозволяє надавати необмежену швидкість для будинку, а відповідно запустити в кожну квартиру інтернет швидкістю 100 Мбіт / с, а це відповідає найвищим вимогам при роботі з різними хмарними сервісами .

Вартість підключення

При підключенні до Київстар всі основні витрати компанія бере на себе, а це означає що при замовленні послуги - її проведення здійснюється безкоштовно. Немає прихованих платежів, абонент оплачує тільки місячний тариф.

Wi-Fi Роутер

Якщо людині потрібно роутер для підключення декількох пристроїв, особливо якщо в квартирі в основному тільки бездротові пристрої - буде надано Wi-Fi роутер на спеціальних умовах.  При внесенні 300 грн надається роутер і починаючи з наступного платежу гроші Вам повертаються на рахунок протягом 15 місяців, тим самим вартість послуги на місяць зменшується на 20 грн.

Міста у Харківській области в яких доступна можливість підключення послуги «Домашній інтернет» від «Київстар»:

Киевстар Все разом
Киевстар ТВ