Интернет Киевстар Лого
Новинка
Все разом
Екстра
Мобільний Зв'язок
300хвилин
на інші мережі
Моб. Інтернет
Інтернет 100мбіт сек
Трафік

Телевидение

19каналів
Ціна: 310 155гривень в месяцдеталі
Безлім 50
Швидкість 50мбіт сек
Трафік

Телебачення

19каналів
Ціна: 110гривень в месяц

-50%

Безлім 100
Швидкість 100мбіт сек
Трафік

Телебачення

19каналов
Цена: 155 75гривен в месяцдеталі

Домашній інтернет Київстар

Зараз для сучасної людини інтернет став неот'емленной частиною життя: ми спілкуємося, черпаємо інформацію з всесвітньої павутини, відпочиваємо, проводячи час в іграх, насолоджуючись фільмами і серіалами, а найголовніше багато вже заробляють перебуваючи онлайн. Ми намагаємося більш відповідально підходити до вибору провайдера, який задовольнить потреби в надійності, стабільності, якості і ціни на послугу інтернет. В цьому компанія Київстар реагує на запити користувачів, постійно покращуючи і розвиваючи мережу, впроваджуючи нові технології та обладнання, при цьому не підвищуючи вартість послуг.

Технологія підключення інтернету

Щоб увійти користувачів використовується прогресивна технологія FTTB, для цього до кожного дому проводиться оптоволоконний кабель, що дозволяє надавати необмежену швидкість для будинку, а відповідно запустити в кожну квартиру інтернет швидкістю 100 Мбіт / с, а це відповідає найвищим вимогам при роботі з різними хмарними сервісами .

Вартість підключення

При підключенні до Київстар всі основні витрати компанія бере на себе, а це означає що при замовленні послуги - її проведення здійснюється безкоштовно. Немає прихованих платежів, абонент оплачує тільки місячний тариф.

Wi-Fi Роутер

Якщо людині потрібно роутер для підключення декількох пристроїв, особливо якщо в квартирі в основному тільки бездротові пристрої - буде надано Wi-Fi роутер на спеціальних умовах.  При внесенні 300 грн надається роутер і починаючи з наступного платежу гроші Вам повертаються на рахунок протягом 15 місяців, тим самим вартість послуги на місяць зменшується на 20 грн.

Міста у Харківській области в яких доступна можливість підключення послуги «Домашній інтернет» від «Київстар»: